RANKING PUCHARU POLSKI ZHPR 2017
Aktualna klasyfikacja Rankingu Pucharu Polski 2017
Uwzględniono wyniki i osiągnięcia z wszystkich tegorocznych wystaw do dnia 13.08.2017
 
1 LIFE BEAUTY ARMANI Maltańczyk 213
2 DAKI Foxi UCI (Figo - Beatus Canes) Shih Tzu 165
3 OMENA White Queen  Foxi UCI (Riana - Beatus Canes) Shih Tzu
160
4 LEON Chilli Pepper (Timon - Beatus Canes) Chihuahua krótkowłosy 146
5 DOMINGO Canis UCI Shih Tzu 144
6 AMBA Mona UCI Labrador Retriever 142
7 ESTA Hunter ze Świerklan UCI Seter szkocki - Gordon 105
8 Nelson LITTLE DOG (Vivaldi - Beatus Canes) Shih Tzu 82
9 ELVIN Czarny Las UCI Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon 81
10 HASAN Andewagar (FCI) Mastif tybetański 74

 

 1
 SOSNOWIEC 09.04.2017 I MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH UKCIB
Klubowa Wystawa: SHIH TZU, MALTAŃCZYKÓW, SZPICÓW MINIATUROWYCH - POMERANIAN
Organizator:  Związek Hodowców Psów Rasowych/United Kennel Clubs International e.V. UCI 
 Figo (Daki - Foxi UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: tricolor
 Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, UKCIB, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR)
LOKATA III W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Rianą),
ZWYCIĘZCA KLUBU (Zw.Kl.), ZWYCIĘZCA WYSTAWY KLUBOWEJ (Zw.WKl.)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 54
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Elena Szirinskaja
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
 Pinka (Hanna - Z Wiśniowego Sadu)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: czarna
Klasa Juniorów, lokata III, ocena doskonała
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 51
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Elena Szirinskaja
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Beza (Anabel - Sailor Moon UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Juniorów, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Junior w Rasie (NJwR)
ZWYCIĘZCA KLUBU JUNIORÓW (JZwKl.)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 48
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Elena Szirinskaja
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Riana (Omena - White Queen)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Otwarta, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Suka w Rasie (NSwR), Zwycięzca Rasy (ZR)
LOKATA I W KONKURENCJI NAJPIEKNIESZY PIES WYSTAWY, ZWYCIĘZCA KLUBU (Zw.Kl.)
LOKATA III W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Figiem), BEST OF GROUP LOKATA I,
LOKATA II W KONKURENCJI ZWYCIĘZCA WYSTAWY (Zw.W)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 52
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Elena Szirinskaja
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Vivaldi (Nelson - Little DOG)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Baby, lokata I, ocena wybitnie obiecująca
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 46
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Elena Szirinskaja
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Timon (Leon - Chilli Pepper)
Rasa: chihuahua krótkowłosy, płeć: pies,
                   umaszczenie: brązowe - tricolor                  
Nie brał udziału
2
WĘGIERSKA GÓRKA 30.04.2017 I MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH CACIB
Organizator:  Polski Klub Kynologiczny
Figo (Daki - Foxi UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: tricolor
 Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, CACIB, CAC, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR) Zwycięzca Rasy (ZW) Medal złoty
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Rianą), LOKATA II W KONKURENCJI BEST IN SHOW CHAMPION
NUMER STARTOWY: 69
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Boris Rakovsky UCI Słowacja
Pinka (Hanna - Z Wiśniowego Sadu)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: czarna
Klasa pośrednia, lokata III, ocena doskonała, CAC, Medal złoty
NUMER STARTOWY: 70
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Boris Rakovsky UCI Słowacja
Beza (Anabel - Sailor Moon UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Nie brała udziału
Riana (Omena - White Queen)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Otwarta, lokata I, ocena doskonała, res CACIB, CAC, Najlepsza Suka w Rasie (NSwR)  Medal złoty
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Figiem)
NUMER STARTOWY: 72
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Boris Rakovsky UCI Słowacja
Vivaldi (Nelson - Little DOG)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Baby, lokata I, ocena wybitnie obiecująca, CAPC, Najlepsze Baby w Rasie (NBwR)  Medal złoty
BEST IN SHOW BABY/PUPPY LOKATA II
NUMER STARTOWY: 66
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Boris Rakovsky UCI Słowacja
Timon (Leon - Chilli Pepper)
Rasa: chihuahua krótkowłosy, płeć: pies,
 umaszczenie: brązowe - tricolor
 Klasa Otwarta, lokata I, ocena doskonała, CACIB, CAC, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR) Zwycięzca Rasy (ZW) Medal złoty
NUMER STARTOWY: 63
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Boris Rakovsky UCI Słowacja
3
SOBKÓW 07.05.2017 I KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH CAC
Organizator:  Związek Hodowców Psów Rasowych/United Kennel Clubs International e.V. UCI
Figo (Daki - Foxi UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: tricolor
Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR)
LOKATA II W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Rianą)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 47
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Urszula Kowalczyk
Pinka (Hanna - Z Wiśniowego Sadu)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: czarna
Nie brała udziału
Beza (Anabel - Sailor Moon UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Nie brała udziału
Riana (Omena - White Queen)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Otwarta, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Suka w Rasie (NSwR), Zwycięzca Rasy (ZR), 
LOKATA II W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Figiem), BEST OF GROUP LOKATA I
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 46
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Urszula Kowalczyk
Vivaldi (Nelson - Little DOG)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: biało-czerwone
Nie brał udziału
Timon (Leon - Chilli Pepper)
Rasa: chihuahua krótkowłosy, płeć: pies,
 umaszczenie: brązowe - tricolor
Nie brał udziału
4
POŁOMIA 28.05.2017 III MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH UKCIB
Dodatkowo Klubowa Wystawa ras: OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY i KRÓTKOWŁOSY,
YORKSHIRE TERRIER - WSZYSTKIE ODMIANY KOLORYSTYCZNE
Organizator:  Związek Hodowców Psów Rasowych/United Kennel Clubs International e.V. UCI
Figo (Daki - Foxi UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: tricolor
Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, UKCIB, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 65
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Miroslav JÚDL
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Pinka (Hanna - Z Wiśniowego Sadu)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: czarna
Klasa Otwarta, lokata I, ocena doskonała, CAC 
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 63
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Miroslav JÚDL
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Beza (Anabel - Sailor Moon UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Juniorów, lokata II, ocena bardzo dobra, JA
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 62
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Miroslav JÚDL
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Riana (Omena - White Queen)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Hodowlana, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Suka w Rasie (NSwR), Zwycięzca Rasy (ZR), 
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 64
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Miroslav JÚDL
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Vivaldi (Nelson - Little DOG)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Szczeniąt, lokata I, ocena wybitnie obiecująca, JU, Najlepsze Szczenię w Rasie (NSzwR) 
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 60
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Miroslav JÚDL
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Timon (Leon - Chilli Pepper)
Rasa: chihuahua krótkowłosy, płeć: pies,
 umaszczenie: brązowe - tricolor
Klasa Otwarta, lokata I, ocena doskonała, UKCIB, CAC, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR), Zwycięzca Rasy (ZR), 
LOKATA II W KONKURENCJI NAJPIEKNIESZY PIES WYSTAWY
GRUPA 6/NUMER STARTOWY: 74
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Jana JÚDLOVÁ rozhodči ČKF-UCI
Asystent: Sędzia Stażysta Zofia Woźna
5
ROZPRZA 25.06.2017 III KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH CAC
Krajowa Wystawa Specjalna z prawem przyznania tytułu Zwycięzcy Polski i Zwycięzcy Polski Juniorów
Organizator:  Związek Hodowców Psów Rasowych/United Kennel Clubs International e.V. UCI
Figo (Daki - Foxi UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: tricolor
 Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR), Zwycięzca Rasy (ZR)
LOKATA II W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Rianą), BEST OF GROUP lokata I
ZWYCIĘZCA POLSKI 2017
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 36
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka 
Pinka (Hanna - Z Wiśniowego Sadu)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: czarna
Klasa Juniorów, lokata II, ocena doskonała, JA
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 33
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Beza (Anabel - Sailor Moon UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Nie brała udziału
Riana (Omena - White Queen)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Otwarta, lokata I, CAC, ocena doskonała, Najlepsza Suka w Rasie (NSwR)
LOKATA II W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Figiem)
ZWYCIĘZCA POLSKI 2017
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 34
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Vivaldi (Nelson - Little DOG)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: biało-czerwone
 Klasa Szczeniąt, lokata II, CAC, ocena wybitnie obiecująca, JU
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 30
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
Timon (Leon - Chilli Pepper)
Rasa: chihuahua krótkowłosy, płeć: pies,
 umaszczenie: brązowe - tricolor
Klasa Otwarta, lokata I, CAC, ocena doskonała, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR), Zwycięzca Rasy (ZR)
ZWYCIĘZCA POLSKI 2017
GRUPA 6/NUMER STARTOWY: 42
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Marzena Konopka
6
IŁAWA 16.07.2017 II KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH CAC
Organizator:  Związek Hodowców Psów Rasowych/United Kennel Clubs International e.V. UCI
Figo (Daki - Foxi UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: tricolor
Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR), Zwycięzca Rasy (ZR)
LOKATA II W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Rianą), BEST OF GROUP lokata I
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 35
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Katarzyna Owczarek
Asystent: Sędzia Stażysta Rafał Bożek
Pinka (Hanna - Z Wiśniowego Sadu)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: czarna
Nie brała udziału
Beza (Anabel - Sailor Moon UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Nie brała udziału
Riana (Omena - White Queen)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Championów, lokata I, CAC, ocena doskonała
LOKATA II W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Figiem)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 36
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Katarzyna Owczarek
Asystent: Sędzia Stażysta Rafał Bożek
Vivaldi (Nelson - Little DOG)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Juniorów, lokata II, JA, ocena doskonała, JU
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 29
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Katarzyna Owczarek
Asystent: Sędzia Stażysta Rafał Bożek
Timon (Leon - Chilli Pepper)
Rasa: chihuahua krótkowłosy, płeć: pies,
 umaszczenie: brązowe - tricolor
Klasa Otwarta, lokata I, CAC, ocena doskonała, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR), Zwycięzca Rasy (ZR)
BEST OF GROUP lokata I, LOKATA I W KONKURENCJI NAJPIEKNIESZY PIES WYSTAWY
BEST IN SHOW - ZWYCIĘZCA II KRAJOWEJ WYSTAWY W IŁAWIE - ZWYCIĘZCA WYSTAWY lokata I (Zw.W)
GRUPA 6/NUMER STARTOWY: 45
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Katarzyna Owczarek
Asystent: Sędzia Stażysta Rafał Bożek
7
SZCZAWNO ZDRÓJ 13.08.2017 IV KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH CAC
 Klubowa Wystawa: CHIHUAHUA DŁUGOWŁOSY i KRÓTKOWŁOSY, BERNEŃSKI PIES PASTERSKI
Organizator:  Związek Hodowców Psów Rasowych - Oddział Dolnoślaski/United Kennel Clubs International e.V. UCI
Figo (Daki - Foxi UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: tricolor
Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR), Zwycięzca Rasy (ZR)
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Rianą), BEST OF GROUP lokata I
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 15
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Kornelia Bożek
Pinka (Hanna - Z Wiśniowego Sadu)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: czarna
Klasa Otwarta, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Suka w Rasie (NSwR)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 14
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Kornelia Bożek
Beza (Anabel - Sailor Moon UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Nie brała udziału
Riana (Omena - White Queen)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, CAC
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Figiem)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 16
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Kornelia Bożek
Vivaldi (Nelson - Little DOG)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Juniorów, lokata I, ocena doskonała, JA, Najlepszy Junior w Rasie (NJwR)
LOKATA II W KONKURENCJI NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR WYSTAWY, BEST OF GROUP lokata II
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 12
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Kornelia Bożek
Timon (Leon - Chilli Pepper)
Rasa: chihuahua krótkowłosy, płeć: pies,
 umaszczenie: brązowe - tricolor
Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, CAC, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR), Zwycięzca Rasy (ZW)
BEST OF GROUP lokata III,
ZWYCIĘZCA KLUBU (Zw.Kl.),  ZWYCIĘZCA WYSTAWY KLUBOWEJ (Zw.WKl.)
GRUPA 6/NUMER STARTOWY: 23
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Aneta Winter Dziurowicz
Asystent: Sędzia Stażysta Kornelia Bożek
8
KOZIEGŁOWY 03.09.2017 VIII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH UKCIB
UCI EUROPEAN DOG SHOW 2017
Wystawa pod patronatem Międzynarodowej organizacji kynologicznej United kennel Clubs International e.V.
z prawem przyznania certyfikatu UKCIB na międzynarodowego Championa piękności.
Organizator:  Związek Hodowców Psów Rasowych/United Kennel Clubs International e.V. UCI
Figo (Daki - Foxi UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: tricolor
Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, UKCIB, Najlepszy Pies w Rasie (NPwR), Zwycięzca Rasy (ZR)
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Rianą),  LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZY REPRODUKTOR,
ZWYCIĘZCA EUROPY (Zw. EU)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 93
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Jana JÚDLOVÁ rozhodči ČKF-UCI
Asystent: Sędzia Stażysta Marta Zabiegałowska
 Pinka (Hanna - Z Wiśniowego Sadu)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: czarna
Klasa Otwarta, lokata III, ocena doskonała, UKCIB
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 89
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Jana JÚDLOVÁ rozhodči ČKF-UCI
Asystent: Sędzia Stażysta Marta Zabiegałowska 
Beza (Anabel - Sailor Moon UCI)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone 
 Klasa Juniorów, lokata II, ocena doskonała, UKCIB
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 86
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Jana JÚDLOVÁ rozhodči ČKF-UCI
Asystent: Sędzia Stażysta Marta Zabiegałowska
Riana (Omena - White Queen)
Rasa: shih tzu, płeć: suczka,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Championów, lokata I, ocena doskonała, UKCIB
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA PARA HODOWLANA (z Figiem)
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 94
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Jana JÚDLOVÁ rozhodči ČKF-UCI
Asystent: Sędzia Stażysta Marta Zabiegałowska 
 Vivaldi (Nelson - Little DOG)
Rasa: shih tzu, płeć: pies,
umaszczenie: biało-czerwone
Klasa Juniorów, lokata III, ocena doskonała, JA
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 85
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Jana JÚDLOVÁ rozhodči ČKF-UCI
Asystent: Sędzia Stażysta Marta Zabiegałowska 
 Timon (Leon - Chilli Pepper)
Rasa: chihuahua krótkowłosy, płeć: pies,
 umaszczenie: brązowe - tricolor
Klasa Championów, lokata I, ocena bardzo dobra
GRUPA 6/NUMER STARTOWY: 111
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Urszula Kowalczyk
Figaro Beatus Canes UCI
Rasa: shih tzu, płeć: pies
umaszczenie: tricolor 
Klasa Baby, lokata I, ocena wybitnie obiecująca
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA HODOWLA
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 76
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Jana JÚDLOVÁ rozhodči ČKF-UCI
Asystent: Sędzia Stażysta Marta Zabiegałowska 
 Fimi Beatus Canes UCI
Rasa: shih tzu, płeć: suczka
umaszczenie: tricolor
 Klasa Baby, lokata II, ocena wybitnie obiecująca
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA HODOWLA
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 78
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Jana JÚDLOVÁ rozhodči ČKF-UCI
Asystent: Sędzia Stażysta Marta Zabiegałowska
Fabinka Beatus Canes UCI
Rasa: shih tzu, płeć: suczka
umaszczenie: brązowo-czarne 
Klasa Baby, lokata III, ocena wybitnie obiecująca
LOKATA I W KONKURENCJI NAJLEPSZA HODOWLA
GRUPA 5/NUMER STARTOWY: 77
Sędzia oceniający: Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Jana JÚDLOVÁ rozhodči ČKF-UCI
Asystent: Sędzia Stażysta Marta Zabiegałowska