Archiwum miotów
Miot E/2016 Shih Tzu (Durka i Figo)
 
Przecinek
Pani Mini
opatka
ENZA BEATUS CANES
Nazywam się ENZA Beatus Canes :) przyszłam na świat jako druga w miocie :) w hodowli mam przezwisko Przecinek, bo mam białe znaczenie na główce (też wymyślili... :) ) niejednokrotnie słyszałam, że jestem bardzo ładna od mojego Pańcia, którego jestem ulubienicą :) w przyszłości chciałabym zostać śpiewaczką, dlatego wieczorami trenuję śpiew :) nie należę do tych eko, dlatego chętnie piję z butelki i podśpiewuję sobie wtedy :)
 
 
 
 
ENI BEATUS CANES
Nazywam się ENI Beatus Canes :) urodziłam się jako pierwsza i najlżejsza w miocie :) dlatego w hodowli nazywają mnie Pani Mini :) jestem trójbarwna (tricolor), prawie identyczna jak moja mamusia, gdy była mała :)jestem ciekawska i potrafię postawić na swoim. Moja siostra Łopatka namówiła mnie na eko styl, czyli jem głównie mleko od mamy :) ale jak siostra nie widzi, podjadam też z butelki :) jak dorosnę, to wyjeżdżam zagranicę. Będę mieszkać w Niemczech z moją nową rodzinką, a moją pańcią będzie Marcelinka. Już uczę się języka niemieckiego. Auf Wiedersehen :)
 
 
ESTA BEATUS CANES
Nazywam się ESTA Beatus Canes :) urodziłam się jako piąta w kolejności i druga najlżejsza w miocie :) w hodowli nazywają mnie Łopatka, gdyż mam białą łatkę na prawej łopatce :) jestem zwolenniczką ekologicznego odżywiania, dlatego piję mleko tylko od mojej mamy, a tego z butelki nawet nie tknę :) kocham pszczółki, kwiatki i robaczki, dlatego nie podoba mi się, że ciocia Dosia chciała upolować muchę, która wleciała do naszego kojczyka :) choć ciocię Dosię kocham bardzo, bo jest taka cieplutka i milutka.. szkoda tylko, że nie daje mleka jak mama :)
 
 
Kropka
Figunia
Elmo
ENTER BEATUS CANES
Nazywam się ENTER Beatus Canes :) urodziłem się jako czwarty w kolejności i drugi pod względem ciężaru :) jednak ponieważ wychodzę z założenia, że najpierw masa, potem rzeźba, to aktualnie jestem najcięższy :) w hodowli nazywają mnie Kropka, bo mam małą, białą kropeczkę na karku. Osobiście wolałbym przezwisko Rambo lub Roki. Filmu nie widziałem, ale mama mi opowiadała, że fajny :) jak dorosnę z pewnością obejrzę, jak na twardziela przystało :) pozdrawiam moją przyszłą właścicielkę, czyli Panią Martę :)
 
 
ETNA BEATUS CANES
Nazywam się ETNA Beatus Canes :) urodziłam się jako ostatnia i jedna z najlżejszych :) jednak teraz to się zmieniło, bo bardzo lubię jeść i spać :)jestem identyczna jak mój tatuś, dlatego w hodowli nazywają mnie Figunia :) uwielbiam się przytulać do cioci Dosi, bo jest mięciutka i cieplutka :)
 
 
 
 
 
 
ELMO BEATUS CANES
Nazywam się ELMO Beatus Canes :) w hodowli nazywają mnie Amo 2 ze względu na serduszko na mojej główce :) urodziłem się jako największy piesek - trzeci w kolejności :) mam jednego brata i 4 siostry :)sam jestem w kolorze określanym jako tricolor :) jestem odważny i ciekawski. Już kilka razy uciekłem z kojczyka mojej mamie :)